Doktor Gözetiminde…!

Uzun zamandır yazmamaktan sonra eğlenceli bir dönüş yapmak fena olmaz sanırım. Evde olmanın eğlenceli yanlarından biri annem, teyzemler ve arkadaşlarıyla toplanıp “Gün” eğlencesine katılmak:)

Dün teyzemlerde toplandık. Arkadaşları kesinlikle çok renkli ve eğlenceli insanlardı. Tabiki gırgır muhabbette çok eğlenceli oldu haliyle.. Özellikle kod adı kullanarak Nermin teyzenin anlattıklarından birini anlatmak istiyorum:) Ben dinlerken çok eğlendim umarım sizde okurken eğlenirsiniz..

Nermin teyze çok eğlenceli, renkli bi kişilik olmasının yanı sıra azıcıkta hazırcevap bir hatun. Eşi de iyi niyetli olmasının yanısıra azıcık saf diye nitelendirebileceğimiz birisi. Bu Nermin teyze 2. gebeliğinde kötü bir tecrübe yaşamış ve dış gebelik nedeniyle operasyon olmak zorunda kalmış.  Daha sonra kontrole gittiklerinde doktor “Eğer tekrar gebelik düşünürseniz doktor kontrolünde olmalı” demiş. Eve döndükten sonra Nermin teyzenin eşi dayanamamış ve sormuş “Nermin, şimdi tekrar çocuk düşünürseniz doktor kontrolünde olmalı dedi ya; bunu derken neyi kastetti? Nasıl doktor kontrolünde olacak?”. Bu sorudaki safça sorulmuşluğu fark edince işte fırsat diyerek cevap vermiş “Tekrar dış gebelik olmaması için işte doktor kontrolünde olacak. Hastanede odalar var, biz çocuk yaparken doktor yanımızda olacak. Öyle doktor kontrolünde olacak.” demiş:))) Bunu duyan eşinin rengi benzi atmış haliyle “Ben bundan sonra çocuk falan istemiyorum.” demiş. Bu olay tabiki Nermin teyze için uzunca bir süre gülünecek ve bizim için anlatılası bir anı olmuş..:)

Reklamlar

6 comments on “Doktor Gözetiminde…!

  1. Ayyy çok iyimiş yaa 🙂 🙂 Zavallı adam ne diyim 😀
    O tavuklarda çok şeker ”Doktor bey,biz bu çocuğu istemiyoruz” 😀 Doktorda ver kırıp ben yerim demiyor da^^

  2. Haha. 😀 Nermin teyzenin hazır cevabına güldüm, kocasının saflığına ve bir daha çocuk istememesine daha çok güldüm. 😀 Eğlenceli, renkli bir çift canlandı gözümün önünde. 😀

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s