Ödüller Sahiplerini Buluyor;)

“Çok Yönlü Blogger Ödülleri” kapsamında ödül dağıtımına bende katılıyorum. Gelen ilk ödülüm en güzeli:) Bu güzel mimde unutulmamak gerçekten güzel, bu yüzden en büyük teşekkürler Mydestiny‘e ;)). Şimdi asıl konuya gelelim; mimle ilgili iki basit kuralımız var;

 • Bu ödülü bize layık gören kişiye teşekkür edip bloğunun linkini paylaşıyoruz. Mydestiny‘e tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum:)
 • Hakkımızda bilinmeyen 7 gerçek yazıyoruz. İşte burası en zor kısmı sanırım.. Hadi başlayalım:)

Veeee karşınızda ben..:) ;

 1. En belirgin özelliğim inatçılık;) Çevremde bu konudan çok şikayetçi olan kişiler mevcut. Ama elimde değil, çocukluğumdan beri böyleyim..
 2. Tam bir uyku tulumuyum. Köşe minderi modunda yatağımdan çıkmadan yaşayabilirim. 24 saatlik aralıksız uyuma rekorum mevcut;) Çok berbat bir yol arkadaşıyımdır. Gezmeyi çok sevsem de uzun yol otobüslerinin kokusundan mıdır nedir, bindiğim anda uykum gelir. Çoğu zaman molalarda bile inmem uykum dağılmasın diye.. Bkz. uyku tulumu:)
 3. Teknolojiyi sevsem de telefon kullanmayı pek sevmiyorum. Bazen günlerce telefonuma bakmadığım oluyor desem yeridir. Mesajlarına cevap vermediklerim için bir kez daha kusura bakmayın;)
 4. Çaykolik olduğum söylenebilir. Günde 20 kupaya kadar çıkabilirim. Bu yüzden kan demir değerlerim yerlerde olsa da, bacağıma demir eksikliği nedeniyle kramplar girse de vazgeçemiyorum. Bağımlılığımı geçirebilecek önerilere açığım:)
 5. En sevdiğim çiçek kaktüstür. Tamam bir çoğunuza garip gelebilir ama küçüklüğümden beri evimizde çeşit çeşit kaktüsümüz vardı. Haliyle çok sever oldum bende. Ve gülden bir çiçek olarak nefret ederim. En büyük hata bana gül getirmek olur sanırım;)
 6. Kahveyi çok sevmesem de, gerçekten kahve içmekten en keyif aldığım yer Genius’un yanıdır. Hele beraberinde tavlada varsa değmeyin keyfimize..
 7. Mutfakta vakit geçirmekten çok keyif alıyorum. Sinirlendiğimde, keyfim yerinde olduğunda, yeni bişeyler deneme modunda olduğumda kendimi mutfakta buluyorum. Yeni tarifleri denemeyi seviyorum. Hatta bu durumu biraz abartıp mutfağı yakmışlığım da mevcut:)

Şimdi sıra ödüllerin dağıtılmasında:) Bunlar ilk ödüllerim ve her biri birbirinden kıymetli kişilere gidiyor.

 • Mydestiny : Ah ah sana bu ödülü verirken ne desem az kalır. Beni sanal alemde meşhur eden, en fanından Tae’kolik, sağlam bir VIP, usta bir Photoshop’çu.. En muhteşem ödülüm sana:)
 • Metropol Günlüğü :  Mydestiny’i saymazsak ilk tanıştığım blog.. Kendisi her yerde.. Her şeye yetişebilme enerjisine hayranım. Tam bir Tae’kolik ve oda bir VIP;) Yazdığı yazıları okumak çok eğlenceli. Günlük olaylar, diziler ve daha niceleri.. En güzel ödülüm senin için:)
 • Genius : Sosyal hayatımdaki en yakın erkek arkadaşım. Aslında ona arkadaş demek haksızlık olur, aileden biri:) Blog konusunda bizle uğraşmasına rağmen dayanamayıp kendi de bu aleme dahil olanlardan:) Yazı yazmak konusunda biraz tembel olsa da çok keyifle okunacak yazılar yazmaya devam edeceğine eminim. Kendisi aynı zamanda azıcık da Mydestiny’nin abisi olur:)) En özel ödülüm sana:)
 • Canlina : Dizi zevkimizin benzer olduğunu düşündüğüm ama yazı yazmak konusunda benden hızlı davranan, yazılarına yorum yapmaktan keyif aldığım, benim gibi yeni bloggerlardan Canlina; seyir defterindeki yeni ve güzel yazılarını sabırsızlıkla bekliyorum.. Ama bu sefer ben senden hızlı davranıp yazıcam:) En yeni ödülüm senin için;)
 • Kore Delisi : Geç keşfettiğim ama keşfettikten sonra okumaktan çok keyif aldığım blogların en başında gelir. Yeni yazılarını, keşfettiğin yeni yetenekleri okumak için sabırsızlanıyorum. En yetenekli ödülüm sana geliyor:)
 • Sevgili Günlük : Renkli, eğlenceli, öğretici, okunası, sürekli takip edilesi, hayran kalınası.. En beğenilesi ödülüm size Ç4:)
 • Hikaruivy : Yazılarını okurken çok eğleniyorum. Samimi ve içten olunca okumakta oldukça keyifli ve eğlenceli oluyor. Adı gibi reprenkli bir dünyada buluveriyorsunuz kendinizi.. Bir çırpıda okuyorsunuz yazılarını:) En samimi ödüllerimden biri de senin için;)
 • Makinosev : So Jib Sub bakınız Makinosev.. Başka kaynağa gerek yok:) Sadece So Jib değil tabiki müzik, dizi, hayat ve daha diğerleri:) Bir kez okuduktan sonra takipçisi olursunuz.. Bir itiraf, ismine bayıldım “Kaktüs Çiçeği”. En karmaşık ödülüm senin için:)
 • Madam Patapuff : Oda benim gibi yenilerden ve yine benim gibi fotoğraf tutkunu.. Profesyonel makine konusunda biraz kıskançlık duysamda, en parlak ödüllerden biri sana:)
 • Mavi : Kendine has yazım dilini seviyorum. Yazılarını okurken sanki bilgisayarın karşında değilim de arkadaşımla sohbet ediyormuşum hissine kapılıyorum. En içten ödüllerden biri de senin için:)

Zorlu ve tacizsiz bir ödül töreninin sonuna geldik.. İlk defa katıldığım mimde verdiğim ödüller umarım sizin içinde özel olur:)

Not : Resimler alıntıdır.
Reklamlar

16 comments on “Ödüller Sahiplerini Buluyor;)

 1. Geri bildirim: Çok Yönlü Blogger Ödülleri ^^ « Kaktus Çiçeği

 2. Merhaba Deniz sadece Deniz 🙂
  Mydestiny’nin mimiyle birlikte seni keşfettim, bloguna daha yeni konuk olabildim o yüzden 🙂 Öncelikle aramıza hoşgeldin 🙂

  “Pasta” dizisini seyrettikten sonra gözümde daha bir değere binen kaktüs ve de çiçeği senin zaten favori çiçeğinmiş 😀 Bu güzel tesadüf çok hoşuma gitti 🙂

  telefon hakkındaki yorumlarına sonuna kadar katılıyorum, benim de 1 numaralı maddem olacaktı ama sonra kararsız kalıp sildim 🙂 sanırım ikinci ortak noktamız da bu 🙂

  okuduğum ilk yazın da hem çok güzel bir ödül alıp hem de hakkında 7 güzel şey öğrenmiş oldum, çok şanslıyım, daha da unutmam artık bunu 🙂 çok teşekkür ederim.

  en karmaşık ödülümü de alıp odamın en güzel yerine koyuyorum şimdi 🙂 tekrar teşekkür ederim 🙂

 3. Öncelikle bloguma hoşgeldin;)
  Buralarda henüz yeni sayılırım. Mydestiny’nin teşfiğiyle başladım ve artık burda olmaktan keyif alıyorum:) Kaktüsle tanışıklığımız küçüklüğümüzden-ablamla birlikte içine mürekkep şırınga ederek deneylerde bile bulunmuşluğumuz mevcut;)
  Telefonlar artık ne onunla ne onsuz durumu yaratıyor hepimiz için..
  Ödül okumaktan keyif aldığım için:) Rica ederim:) Hep beklerim:)

  • Hoşbulduk 😀 😀
   vuuu bayaaa sıkı fıkıymışsınız kaktüsle 😀
   telefonlara mecbur alıştık tabi orası ayrı 😉
   tekrar çok çok teşekkür ederim, bundan böyle takipteyim 😉

 4. Kumavooo:)
  Çok yeni olduğum için ben olmam diye okuyordum,kendimi görünce çok sevindim.Beni ilk mimleyen sensin çingu^^ hemen şimdi oturup yazasım var ama sabah okulum var sonra da bikaç gün giremeyeceğim internete.Fakat ilk fırsatımda yazıcam 🙂
  İnatçılık biraz da bende olsa ya!biraz itiraz duyayım hemen yelkenler fora.Zor olsa da ben de bu huyumdan kurtulmaya çalışıyorum.Telefonuna da daha sık bak bence arayıp arayıp birine ulaşamamak kötü oluyor.Böyle bir arkadaşım daha var benim önce onu arıyoruz ulaşamayacağımızı bile bile sonraysa ablasını arayıp onun telefonundan konuşuyoruz.Bizim için sorun değil de ablası ‘bi de onu değil beni arayın.açmıycam daha telefonu ‘ diyor 🙂
  Ve de kaktüsten küçükken korkardım ben dikenli diye^^Şimdi çok seviyorum o ayrı =)

 5. Bende yeniyim, ama en çok takip ettiklerimden biri sensin canlina.. Burda sana yer vermemek haksızlık olurdu:) Bendeki inatçılık birazcık ama sadece birazcık fazla..Hani şu nuh dedi mi peygamber demezlerden-sadece birazcık yani:)) Evet telefon konusundaki huyum kötü ama her an ulaşılmayı pek sevmiyorum.. Arkadaşının ablası haklı:) En kısa zamanda bence onu arayarak şaşırtmalısın:)))

 6. ”En yetenekli ödül” demek çok teşekkür ederim^^ Bende tam şu sıralara bu mimi yazmakla uğraşıyordum ve blogları gezerken senin ödül törenini görüp geldim hemen, iyiki gelmişim ödül için tekrar teşekkür ederim;))

 7. Geri bildirim: Çok Yönlü Blogger Ödülleri.. « Mydestiny's Blog~

 8. Bir ödül daha yuppi! 😛 Teşekkür ediyorum:)

  Ben de çayı çok severim ama kramp olayını bilmiyordum hiç, öğrendiğim iyi oldu. Mesaj yazmayı hiç sevmem aynı şekilde çoğu zaman cevap yazmayı unutuyorum zaten kalıyor öylece. Benim mesajlarıma istisnasız cevap yazdığın için şanslı mı sayılıyorum şimdi? 😛

  Thanks^^

 9. Öncelikle ödül için çok teşekkürler canım. 🙂 Komşuları yeni yeni dolaşırken dün gece My Destiny’de bloguna rastladım. Çok Yönlü Blogger Ödülleri’nde bana da ödül verdiğini görünce şaşırdım ve çok sevindim. 🙂
  Aynı durumdayız sanırım. Daha önce hikaye blogum vardı ve çoğu şeyi oradan takip ediyor, arkadaşlara yorumlarımı oradan yapıyordum. 25 Kasım günü, ansızın, günlük tarzında kullanabileceğim bir blog açma isteğiyle çıktım bu yola. 😀
  Seni de hemen blogroll’a kaydediyorum. Sık sık ziyaret edeceğim. Nice yazılara ve yorumlara diyorum. 🙂

 10. Çok teşekkür ederim, mutlu oldum yine yeni yeniden 🙂
  Bu tarz mimler gerçekten çok zevkli oluyor, hepimiz çeşit çeşit bloglarda güzel zamanlar geçiyoruz 🙂
  Aldığım ödülün hakkını en iyi şekilde vermeye devam edeceğim 🙂
  Ellerine sağlık Deniz, nice nice ödül törenlerine diyorum 🙂

  • Rica ederim Lee.. Burda olma sebebim Mydestiny’dir; ondan sonra ilk tanıştığım blog’da Metropol Günlüğü’dür:) Bu mimde ikiniz olmazsa olmazdır tabiki:) Yeni ve nice mimlerde ve yazılarda görüşmek üzere;)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s